Regulamin sklepu

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

White House Design

§1

Postanowienia ogólne

1. Sklep internetowy, znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.whitehousedesign.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

2. Właścicielem sklepu www.whitehousedesign.pl jest firma:

WHD Michał Szczytowski

Ul. Bartosza Głowackiego 54

44-100 Gliwice

NIP: 9691299927

REGON:360190510

zarejestrowana w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra Gospodarki.

3. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym www.whitehousedesign.pl są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Za cenę wiążącą do zrealizowania zamówienia uważa się cenę obowiązującą w dniu złożenia zamówienia.

4. Regulamin jest integralną częścią umowy sprzedaży zawieranej z Klientem. Warunkiem zawarcia umowy sprzedaży jest akceptacja niniejszego Regulaminu przez Klienta.

5. Wszelkie wątpliwości i zapytania prosimy kierować na adres sklep@whitehousedesign.pl

§2

Warunki zakupu

1. Do złożenia zamówienia w sklepie internetowym konieczne jest założenie konta Klienta poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na stronach sklepu i zalogowanie się do systemu.

2. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z niniejszym regulaminem i jego akceptacją.

3. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z potwierdzeniem złożonego w sklepie zamówienia.

4. Klient jest świadomy złożenia zamówienia, zamówienia nie trzeba potwierdzać.

5. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru telefonu, umożliwi to kontakt z państwem w przypadku jakichkolwiek zmian, opóźnień oraz będzie przekazany kurierowi w celu ułatwienia dostawy produktu do państwa.

6. Do każdego zamówienia, w chwili gdy wszystkie zamówione przez Klienta towary są skompletowane i gotowe do wysyłki, wystawiany jest rachunek potwierdzający dokonanie transakcji.


7. Informacje znajdujące się na stronie internetowej Sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie składa ofertę zakupu określonego towaru. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi z chwilą potwierdzenia Zamówienia przez Klienta poprzez kliknięcie w link potwierdzający w mailu przysłanym Klientowi przez Sklep.

8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia rachunku. Nie można anulować / zmienić zamówienia, które już zostało zrealizowane - wysłane.

§3

Warunki płatności i dostawy

1. Dostawy realizujemy na terytorium całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD / UPS / DHL.

2. Za zamówiony towar Klient może zapłacić przelewem bankowym, dokonać przedpłaty „on-line” w jednym z serwisów (PayU, PayPal), bądź zapłacić przy odbiorze zamówienia u doręczyciela (tzw. płatność przy odbiorze).

3. W przypadku przedpłaty za zamówiony towar płatności prosimy dokonać przelewem na rachunek bankowy:

Alior Bank

Numer konta: 66 2490 0005 0000 4530 7341 2568

w tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia

4. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i ePrzelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisów PayU oraz PayPal

4.1 Obsługiwane formy płatności:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, MasterCard Electronic
  • ePrzelewy - Płacę z inteligo, mTransfer, MultiTransfer, Płać z Nordea, Przelew24, Przelew z BPH, Płacę z iPKO, Pekao24Przelew, Płacę z Citi Handlowy, PayWay Toyota Bank, MeritumBank Przelew, Płać z BOŚ, Płacę z Alior Bankiem, Millennium, ING Bank Śląski S.A., Crédit Agricole, EUROBANK - Płatności Internetowe.
  • ePłatności - Deutsche Bank Polska S.A.,Invest Bank S.A., Kredyt Bank S.A.,Raiffaisen Bank Polska S.A.

5. Zamówienia z dokonaną wcześniej przedpłatą realizujemy po zaksięgowaniu państwa wpływu na nasze konto podane w paragraf 3 pkt 3.

6. Brak przedpłaty należności za zamówienie w ciągu 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia powoduje jego anulowanie.

7. Termin realizacji dostawy wynosi od 3 do 10 dni roboczych (chyba że w opisie produktu zaznaczono inaczej) licząc od dnia otrzymania płatności, a w przypadku płatności za pobraniem od wysłania potwierdzenia złożonego przez Klienta Zamówienia na produkty dostępne z magazynu.

8. Termin realizacji dostaw produktów dostępnych na zamówienie uzależniony jest od dostawców, zazwyczaj nie przekracza 20 dni roboczych.

9. Informacje o produktach dostępnych na stronie internetowej nie mogą stanowić podstawy wobec sprzedawcy do roszczeń z tytułu braków produktów. W przypadku braku dostępności produktów zamówienie nie będzie zrealizowane, o czym Kupujący zostanie poinformowany drogą mailową lub telefonicznie. W takim przypadku Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za nie zrealizowane zamówienie.

§4

Koszty wysyłki

Koszty wysyłki są zgodne z poniższym cennikiem:

1. Koszt wysyłki dla zamówień przedpłaconych jest stały i wynosi 19 zł dla produktów o wadze do 30kg

2. Dla zamówień przedpłaconych powyżej 300zł brutto koszt wysyłki wynosi 14 zł, dla zamówień przedpłacony powyżej kwoty 700zł koszt dostawy wynosi 0zł.

3. W przypadku wybrania płatności przy odbiorze koszt przesyłki wynosi 24 zł brutto.

4. Koszty transportu określone są w potwierdzeniu złożenia zamówienia i zostają zaakceptowane przez kupującego z chwilą potwierdzenia przez niego zamówienia.

5. Koszt transportu produktów dużo-gabarytowych jest ustalany indywidualnie o czym klient zostanie poinformowany po dokonaniu zamówienia. 

 

 

§5

Zwroty

1. Zgodnie z Ustawą, z 2014 roku o ochronie praw konsumentów (nie dotyczy firm), gwarantujemy Państwu prawo zwrotu zakupionego towaru bez podania przyczyn. W tym celu Klient powinien złożyć w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki stosowne oświadczenia na piśmie  i przesłać je na adres:

White House Design

Ul. Bartosza Głowackiego 54

44-100 Gliwice

2. Zwracany towar nie noszący śladów użytkowania (dotyczy również firmowego opakowania) należy przesłać wraz z kompletem dokumentów (rachunek) na powyższy adres nie później niż po upływie 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o zwrocie towaru.

3. Zwrot należności za zwrócony towar wraz z kosztami wysyłki (ze sklepu do klienta) nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zwracanego towaru. W przypadku płatności kartą, PayU, ecard zwrot środków realizowany jest na kartę płatniczą, natomiast w przypadku płatności przelewem zwrot realizowany jest na wskazane konto,

4. Koszty odesłania towaru ponosi kupujący, nie podlegają zwrotowi.

5. W przypadku lamp firmy Cablepower oraz Kolorowe Kable – w związku z faktem, iż jest to produkt składany na Państwa konkretne zamówienie - wybór podstawki, koloru ceramiki i przewodu, nie ma możliwości zwrotu towaru. (pozostałe warunki gwarancji nie ulegają zmianie)

6. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek wysyłanych za pobraniem.

§6

Reklamacje

1. W chwili odbioru towaru Klient jest zobowiązany do sprawdzenia przysyłki w obecności przewoźnika. Przed otwarciem przesyłki należy pokwitować jej doręczenie i sprawdzić:

a) Ilość dostarczonych produktów

b) czy istnieją ewentualne uszkodzenia przesyłki lub produktów.

2. W przypadku niezgodności przesyłki z zamówieniem należy niezwłocznie spisać protokół w obecności przewoźnika. Protokół powinien zawierać datę, godzinę doręczenia i dokładny opis uszkodzeń lub braków w przesyłce. Protokół musi być podpisany przez przewoźnika i Kupującego. W przypadku spostrzeżeń braków lub uszkodzeń w produkcie w terminie późniejszym należy niezwłocznie skontaktować się z przewoźnikiem pod numerem podanym na liście przewozowym i zażądać przyjazdu przedstawiciela przewoźnika w celu spisania protokołu.

2. W przypadku produktów firmy House Doctor oraz pozostałych produktów wykonywanych metodą ręczną tzw. Handmade reklamacje ze względu na drobne odstępstwa kształtów, formy koloru itp. od bliźniaczych produktów nie będą .

3. W przypadku stwierdzenia wad w zakupionych produktach Klient ma prawo do zgłoszenia reklamacji w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

4. Towar posiadający wady zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu braku towaru w magazynie) sklep zwróci Klientowi równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne dostępne w sklepie towary do wyboru w tej samej cenie.

5. Koszty związane z odesłaniem reklamowanego (najtańszym dostępnym środkiem) towaru sklep zwraca po otrzymaniu przesyłki od Państwa i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. 

6. Reklamacje prosimy kierować na adres: White House Design, Bartosza Głowackiego 54, 44-100 Gliwice

§7

Ochrona prywatności

1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, ( tekst jednolity Dz. U. Nr 101 z 2002 r. poz . 926 , z późniejszymi zmianami) zobowiązujemy się do ochrony Państwa danych osobowych. Zgodnie z tą Ustawą mają Państwo prawo wglądu w swoje dane, ich poprawiania lub żądania usunięcia z naszej bazy danych.

2. Podane przez Klienta dane teleadresowe wykorzystywane są tylko i wyłącznie do realizacji złożonych zamówień oraz do kontaktu.

3. Klient Dokonujący zakupu w sklepie www.whitehousedesign.pl wyraża zgodę na przekazanie swojego numeru zamówienia oraz adresu e-mail do Okazje.info z siedzibą w Łodzi oraz na przetwarzanie przez sklep www.whitehousedesign.pl i Okazje.info swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w sklepie www.whitehousedesign.pl w ramach <a href=http://www.okazje.infopl/s/wiarygodne-opinie-dla-uzytkownikow.html> Programu wiarygodnie Opinie</a> (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997)

4. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom do celów marketingowych.

5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

§8

Inne

1. Wszelkie zamieszczone zdjęcia produktów, znaki handlowe i materiały graficzne podlegają ochronie prawnej. Kopiowanie ich, powielanie i wykorzystanie możliwe jest po uzyskaniu pisemnej zgody Właściciela Sklepu.

2. Wygląd, kształt, a zwłaszcza kolor produktu mogą odbiegać od prezentowanych w serwisie ze względu na rozdzielczość obrazu oraz typ matrycy monitora.

www.whitehousedesign.pl

listopad 2013

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl