Gniazdka i włączniki w stylu retro? Nie wystarczą zwyczajne, plastikowe, byleby działały? O ile niektórym z nas wystarcza funkcja użytkowa tych przedmiotów, to coraz większe grono osób urządzających swoje mieszkania stawia na estetykę i niebanalny design nawet tak banalnych detali jak gniazdko elektryczne czy włącznik. Jeśli już włożyliśmy tyle pracy w urządzanie naszego domu, to mamy jego wygląd zeszpecić tandetnymi, nie pasującymi do niczego włącznikami oświetlenia? Bez prądu elektrycznego zasilającego większość domowych urządzeń trudno wyobrazić sobie naszą codzienność, a gniazdka i włączniki są jego integralną częścią.

Funkcjonalność, prostotę i elegancję Twojego "M" podkreślą włączniki i gniazdka retro

Włącznik w nietuzinkowym wydaniu sprawi, że pomieszczenie nabierze niebanalnego charakteru. Chociażby porcelanowy... Tak, tak, oprócz plastiku, w sprzedaży znajdują się i takie akcesoria. W dodatku ręczna robota, inspirowana wzornictwem kultowej niemieckiej szkoły Bauhaus – mowa o marce Zangra (firma specjalizuje się w wykorzystywaniu porcelany jako materiału do produkcji artykułów elektrycznych). Hasła szkoły Bauhaus "mniej znaczy więcej" i "forma wynika z funkcji" są wyznacznikiem współczesnego sposobu na aranżację wnętrz stosowaną przez Zangra. Gniazdko retro w minimalistycznym wnętrzu, włącznik retro w nowoczesnym lofcie – to funkcjonalne i niebanalne podkreślenie prostoty i elegancji stylu.

Gniazdko i włącznik retro w naszej ofercie – prosta forma zamknięta w wysokiej jakości porcelanie

Porcelanę wynaleziono w Chinach w VII wieku. Współczesna, wysokiej jakości ceramika stosowana do produkcji przedmiotów użytkowych budzi zachwyt nie mniejszy niż jej chiński przodek. Gniazdka i włączniki retro (piękne w swojej prostocie) są przystosowane do współczesnej instalacji elektrycznej. Włączniki porcelanowe białe lub czarne ze srebrnym dekorem, gniazdka w tej samej formie i kolorystyce – zobacz, co mamy Ci do zaoferowania.

W ofercie posiadamy również żarówki i światełka na kablu.

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl