O nas

Drodzy Klienci

Jest mi niezmiernie miło, że odwiedziliście sklep white house design.

White house design jest miejscem gdzie można poznać filozofię przedmiotu.

Tworzymy ją dzięki fascynacji nad rzeczami codziennego użytku i tymi, które stanowią  ozdobę dla waszego domu. Wszystko co istnieje sprowadza się do przedmiotów, które nas otaczają i emanują energią, którą my odbieramy. Piękno ma pozytywny wpływ na nas i naszą podświadomość. Dlatego przedmioty w moim sklepie wybieram bardzo świadomie, mają one za zadanie zdobić każde wnętrze oraz praktycznie służyć przez długie lata.

Każda rzecz w sklepie jest celowa, analizowana i podziwiana.

Jest dużo prawdy w stwierdzeniu, że otoczenie ma decydujący wpływ na nasze samopoczucie. Ważne jest aby docenić estetycznie urządzone wnętrza, które pomogą nam odnaleźć balans w naszym życiu. I to jest właśnie moja filozofia przedmiotu.

Promuje styl skandynawski, który moim zdaniem jest lekki, jasny, przestrzenny, zarazem jednak bardzo praktyczny. Mam słabość do przedmiotów oryginalnych, robionych ręcznie i zachwycających od pierwszego spojrzenia.

Moim celem jest sprzedaż, ale moja filozofia przedmiotu na tym się nie kończy. Klienci sklepu traktowani są indywidualnie, a moje produkty staram się jak najlepiej dopasować do ich potrzeb.

Przyczyn zakupu i sprzedaży jest wiele, ale skutek jest tylko jeden - ZADOWOLENIE!

 

Serdecznie zapraszam do poznania

white house design

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl