Kubek Do Espresso Emaliowany Zangra Biały Ø 5 cm

Dostępność: brak towaru
Cena: 24,00 zł 24.00
ilość
szt.

Biały emaliowany kubek z czasów babci 

Nadaj swojemu stołowi akcent retro dzięki kolekcji naczyń emaliowanych od Zangra. Te ponadczasowe naczynia i zastawa łączą w sobie elegancję i trwałość. 
Ponieważ proces emaliowania jest wykonywany ręcznie, a nie maszynowo, możliwe jest, że emalia zostanie nałożona na niewykończony odlew o różnej grubości, co może spowodować niewielkie nierówności powierzchni. Mogą być widoczne małe czarne plamki lub pory. Są one jednak częścią typowego wyglądu wyrobów emaliowanych. Nie wpływają na ochronę antykorozyjną. 

 

Materiał: emalia

Kolor: biały, czarna emalia

Wymiary:

Średnica: 5 cm

Wysokość: 5 cm 
 
 

Kolekcja Evy wyrobów emaliowanych w stylu retro 
Nostalgia za przeszłością? W takim razie kolekcja naczyń emaliowanych Ewy w stylu retro jest dla Ciebie! 
Wróć do czasów swojej babci z produktami emaliowanymi dostępnymi w kilku kolorach. 
 
Czym właściwie jest emalia? 
Emalia to ochronna warstwa stopionego szkła nakładana na metalowe przedmioty w celu ich ochrony. Emalia jest gładka, twarda, bardzo higieniczna, niepalna, trwała i posiada wysoką trwałość koloru. 
Ponieważ proces emaliowania jest wykonywany ręcznie, a nie maszynowo, możliwe jest, że emalia zostanie nałożona na niewykończony odlew o różnej grubości, co może spowodować niewielkie nierówności powierzchni. Mogą być widoczne małe czarne plamki lub pory, jak również nierówne krawędzie. Są one jednak częścią typowego wyglądu wyrobów emaliowanych. Nie wpływają na ochronę antykorozyjną. Produkty emaliowane sprzedawane są w różnych kolorach. W jednej serii mogą wystąpić niewielkie różnice kolorystyczne. Ponieważ produkcja jest w dużej mierze wykonywana ręcznie, nie można wykluczyć tych niewielkich odchyleń kolorystycznych. Dlaczego wszyscy tak bardzo lubimy emalię? To bardzo proste. Ten materiał jest niesamowicie trwały, łatwy w czyszczeniu i przypomina nam czas u babci! 
 
Co musisz wiedzieć, kupując produkty emaliowane. 
* Nadaje się do użytku w tradycyjnych piekarnikach i na płytach kuchennych (gazowych lub elektrycznych) 
* Produkty emaliowane nie nadają się do kuchenek mikrofalowych (metal!) 
* Produkty emaliowane można stosować na otwartym ogniu 
* Aby przedłużyć żywotność emaliowanych przedmiotów, najlepiej myć je ręcznie (nawet jeśli można je myć w zmywarce). Zdania na ten temat są podzielone. Najlepiej porównać je do naczyń szklanych w zmywarce. Dzięki odpowiednim środkom do zmywarek Twoje szkło pozostanie piękne i przejrzyste przez lata. Jeśli nie, Twoje naczynia szklane staną się matowe i będą miały białe plamki. Dotyczy to również Twojej emaliowanej zastawy stołowej! Dlatego mycie ręczne jest najbezpieczniejsze! Zmywarka jest dozwolona, pod warunkiem stosowania odpowiednich produktów i płynu nabłyszczającego. 

  

Czy produkty emaliowane są przyjazne dla środowiska? 
* Emalia to dobra alternatywa dla plastiku 
* Emalia to bardzo mocny materiał, który nie pęka, pozostaje błyszczący i ma trwały kolor. Jeśli go upuścisz lub uderzysz, może się łuszczyć, ale nie pęknie. 
* Do produkcji nie są używane żadne chemikalia 
* Nie zmienia smaku napojów ani jedzenia 
* Produkty emaliowane mogą przetrwać tysiące lat 

 

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl