Miska Emaliowana Biała Zangra - Ø 40cm

Dostępność: brak towaru
Cena: 289,00 zł 289.00
ilość
szt.

Kolekcja EVY od zangra to wyroby emaliowane, które nawiązują do stylu retro.

Nostalgia za przeszłością? W takim razie kolekcja naczyń emaliowanych EWY w stylu retro jest dla Ciebie! Z przedmiotami od zangra przeniesiesz się do czasów swojej babci.

Misa sporych rozmiarów nadaję się do kontaktów z żywnością, jak i kontaktu z chemią gospodarczą. Prosta, funkcjonalna - niezbędna w kuchni i łazience. 

 

Materiał: emalia

Wysokość: 13 CM

Średnica: 40 cm

Kolor: biały

Pochodzenie: Europa 

 

Emalia to ochronna warstwa stopionego szkła nakładana na metalowe przedmioty w celu ich ochrony. Emalia jest gładka, twarda, bardzo higieniczna, niepalna, trwała i posiada wysoką trwałość koloru.
Ponieważ proces emaliowania jest wykonywany ręcznie, a nie maszynowo, możliwe jest, że emalia zostanie nałożona na niewykończony odlew o różnej grubości, co może spowodować niewielkie nierówności powierzchni.

Mogą być widoczne małe czarne plamki lub pory, jak również nierówne krawędzie. Są one jednak częścią typowego wyglądu wyrobów emaliowanych. Nie wpływają na ochronę antykorozyjną.

Produkty emaliowane sprzedawane są w różnych kolorach. W jednej serii mogą wystąpić niewielkie różnice kolorystyczne. Ponieważ produkcja jest w dużej mierze wykonywana ręcznie, nie można wykluczyć tych niewielkich odchyleń kolorystycznych.

Dlaczego wszyscy tak bardzo lubimy emalię? To bardzo proste. Ten materiał jest niesamowicie trwały, łatwy w czyszczeniu i przypomina nam dzieciństwo u babci!

Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Pobieranie danych...
Sklep internetowy Shoper.pl